Najnowsze informacje donoszą, że w dniu wczorajszym aż w dziewięciu krajach zaczęło być dostępne Samsung Gaming Hub zwane również wirtualnym centrum rozrywki. Wiadomo jednak, że w tej chwili jest ono dostępne wyłącznie na wybranych markach koreańskich telewizorów, które obsługują tę funkcję.

Fakty z ostatnich dni donoszą również, że aplikacja Xbox Game Pass jest już dostępna także dla polskich użytkowników. Co to oznacza dla naszych graczy? Wielu z nich będzie mogła korzystać z gier bez potrzeby uruchamiania konsoli czy innych dodatkowych urządzeń, które wcześniej były konieczne do gry na komputerze.

W jaki sposób w prosty sposób można nabyć aplikację?

Okazuje się, że wśród  wszystkich krajów, które posiadają dostęp do Samsung Gaming Pass niestety nie został wymieniony nasz kraj.

Nie oznacza to jednak, że polscy gracze nie mogą z niej korzystać. Istnieje bowiem możliwość pobrania jej poprzez modele sprzętu zawierającego Smart TV, które zostały wyprodukowane w 2022 roku.

Miłośnicy gier mogą więc pokusić się o zakup urządzenia, które umożliwi im korzystanie najnowszej z aplikacji. Co należy zrobić w pierwszej kolejności po ściągnięciu jej na komputer lub inne urządzenie mobilne? Wystarczy zalogować się na własnym koncie na którym posiadamy aktualną subskrybcję Xbox Game Pass Ultimate.

Warto pamiętać, że do sprawnego grania potrzebny jest także kompatybilny do urządzenia kontroler. Jest to niezwykle ważne, ponieważ to właśnie od niego będzie zależała praca aplikacji. Jeżeli już uda nam się już wykonać wszystkie powyższe czynności można dowolnie korzystać z biblioteki aplikacji.  Znajduje się tam wiele gier więc wybór nie należy do najłatwiejszych.

W bibliotece Xbox Game Pass w chmurze, dla korzystających z Xbox Cloud Gaming z pewnością znajdzie się coś dla każdego fana gier. Obsługa oraz instalacja jest prosta, a aplikacja bardzo czytelna, co ułatwia korzystanie z niej nawet początkującym użytkownikom.

Bez wątpienia warto pokusić się o pobranie oraz subskrybcję aplikacji, ponieważ daje ona nie tylko wiele możliwości rozrywki, ale także pozwala zaoszczędzić pamięć komputera czy innego urządzenia przez, które z niej korzystamy, ale także zapewnia zachowanie na przykład wyników gry w chmurze bez konieczności zapisywania, jak to ma miejsce podczas gry na standardowym sprzęcie.

Jest to nowoczesna opcja zapewniająca wygodę oraz różnorodność, dlatego z pewnością każdy gracz powinien ją poznać.

Zostaw komentarz