W jaki sposób anulować subskrypcję Amazon Prime Gaming?

Jeśli się zastanawiasz, w jaki sposób anulować Prime Gaming, to na pewno znajdujesz się w odpowiednim miejscu. W poniższym poradniku pokażemy Ci krok po kroku jak przebiega cały proces, aby zrezygnować z posiadanego abonamentu. Wyłączenie subskrypcji tak naprawdę jest bardzo proste. Każdy sobie z tym zadaniem poradzi i to bez żadnego problemu.

Anulowanie Prime Gaming

Cały proces opisać jest najlepiej krok po kroku. Właśnie tak zamierzamy to wszystko przedstawić. Aby móc anulować subskrypcję Amazon Prime Gaming, musimy postępować zgodnie z instrukcją, która znajduje się poniżej.

W pierwszym kroku przejdźmy pod ten adres, a następnie zalogujmy się na swoim koncie Amazon. Musi to być dokładnie to konto, na którym chcemy zrezygnować ze swojego abonamentu Prime Gaming. Następnie po zalogowaniu się pod adresem powyższym, zostaniemy zapytani o to, czy oby na pewno chcemy tę subskrypcję anulować. Musimy kliknąć przycisk z napisem „Kontynuuj”, aby przejść dalej do anulacji. Jeśli Amazon nam zaproponuje przejście na inny plan subskrypcji, to ponownie wciśnijmy przycisk Kontynuuj, aby anulować.

Możesz być zdziwiony, ale to już wszystko. Gotowe. Twoja subskrypcja Amazon Prime, w tym także Prime Gaming, została w pełni anulowana, a z Twojego konta już nie będą pobierane pieniądze za samo przedłużenie. Rzecz jasna samo Prime Gaming jest częścią nieodłączną Amazon Prime. Nie można w żadnym wypadku zrezygnować z Prime Gaming, zachowują sam dostęp do innych benefitów subskrypcji przedsiębiorstwa amerykańskiego. Warto zdecydowanie o tym pamiętać, aby nie być później rozczarowanym.

Podsumowanie poradnika o anulowaniu Prime Gaming

Mamy ogromną nadzieję, że wiemy już, w jaki sposób konkretnie anulować Prime Gaming. Nie da się w żadnym wypadku ukryć, że proces samej rezygnacji z subskrybowania Amazonu jest bardzo intuicyjny. Nie ma tutaj kompletnie niczego skomplikowanego. Całą operację możemy zakończyć w mniej niż jedną minutę.

Co jak co, ale tak naprawdę poradzi sobie z tym każdy z nas. Gdy mamy jakieś dodatkowe pytania, czy też wątpliwości, to zawsze możemy się skontaktować z obsługą i skorzystać z dodatkowej pomocy.

Jednak nie należy się zrażać, tylko do razu powinniśmy spróbować zająć się tym wszystkim samodzielnie. Na pewno sobie z poradzimy. Nawet się nie zorientujemy i już będzie zrobione wszystko. Możemy przekazać innym, że jest to bardzo proste lub też ewentualnie osobom trzecim pomóc.

Zostaw komentarz