Dzięki informacjom od sprawdzonego informatora, miłośnicy czekający na nowe odsłony serii FIFA oraz Need for Speed mogą być pewni, że nastąpią pojawią się one już niebawem. Do tej pory konkretna data nie jestem znana, jednak Tom Henderson ujawnił, że zarówno FIFA, jak i Need for Speed będą zaprezentowane w lipcu. Miłośnicy obu tytułów będą mogli cieszyć się nimi prawdopodobnie już w drugiej połowie tego miesiąca. Tom Henderson nie podał jednak dokładnego dnia, kiedy będzie miało się to zdarzyć.

Informator twierdzi jednak, że FIFA 23 ma zadebiutować już 30 września 2022 roku. Do tego terminu nie trzeba zbyt długo czekać na nową odsłonę piłkarskiego cyklu.

Należy jednak wiedzieć, że będzie to już ostatnia FIFA od Electronic Arts. Seria w kolejnym roku zostanie zastąpiona przez inną firmę. Według informatora świata gier, twórcy zaproponują swoim odbiorcom możliwość łączenia się graczy na różnych platformach, tak zwany cross-play.

Henderson ujawnia także, że nowe Need for Speed, które jest kolejną produkcją wyścigową w EA Sports FC, ukaże się 4 listopada tego roku. Będzie trzeba więc poczekać na nią nieco dłużej, jednak jest to zaledwie kilka miesięcy różnicy. W tym roku w Need for Speed gracze będą mogli wybrać się do fikcyjnej wersji Chicago.

Firma zaoferuje im realistyczną grafikę z elementami kreskówki. Nie zabraknie dymu, ognia, czy wiatru. Jednym słowem, pojawią się wszystkie elementy, które odbiorcy tak cenią w grach spod szyldu Need For Speed. Będzie to jak zwykle wersja premium, możliwa do zakupu w standardowej cenie.

Informator świata gier, Tom Henderson, nie omieszkał podzielić się także informacjami dotyczącymi premiery Skate 4. Nie jest ustalona jeszcze konkretna data debiutu tej produkcji. Jest bardzo możliwe, że będzie miała ona miejsce dopiero w przyszłym roku. Pokaz tej gry ma odbyć się już w pierwszej połowie lipca tego roku.

Wiadomości podanych przez źródło, którym jest informator Tom Henderson nie można traktować jako pewników. Choć informacje od niego mogą mieć pokrycie w rzeczywistości, o wiele lepiej jest poczekać na oficjalne ogłoszenia wystosowane przez Electronics Arts.

Produkcja bowiem nie zdecydowała się w tym roku na zorganizowanie pokazu gier, które będą miały swoją premierę w najbliższym czasie. Dzięki temu niecierpliwi czekający fani, mogliby mieć sprawdzone informacje i odliczać dni do pojawienia się FIFY 2023, czy Need for Sports.

Zostaw komentarz