PlayStation Stars oficjalnie! Sony zapowiedziało program lojalnościowy

Sony udało się chyba zaskoczyć absolutnie wszystkich. Wszystko za sprawą ogłoszenia lojalnościowego programu dla konsolowych graczy. Jaką nazwą wymyślono? PlayStation Stars. Poza tym poinformowani, że uczestnictwo w inicjatywie tej będzie całkowicie darmowe. Co to oznacza? Oznacza to, że tak naprawdę możemy tylko i wyłącznie zyskać.

Specjalny program lojalnościowy dla graczy na konsolach SONY – PlayStation Stars

PlayStation Stars jest nowym programem lojalnościowym Sony, który to wystartuje i to jeszcze w tym roku. Od razu pragniemy nadmienić, że data dokładna jeszcze nie została podana. Dostępny będzie on na konsolach Japończyków, a samo uczestnictwo w nim będzie dobrowolne i na dodatek całkowicie darmowe. Uczestnicy programu otrzymywać będą punkty za przeróżne czynności. Mowa między innymi o zdobywaniu osiągnięć w grach, wygrywaniu turniejów, a także o wbijaniu trofeum platynowego w danej grze.

Punkty, które zostaną przyznane w ramach programy PlayStation Start można będzie wymienić na doładowania pieniężne do dobrze znanego PlayStation Store. Z kolei przedmioty konkretne ze sklepu cyfrowego na konsolach Sony. Wszyscy subskrybenci PlayStation Plus otrzymywać będą punktu dodatkowe za każdy swój zakup w PS Store. Można zatem powiedzieć, że Sony przygotowało coś w rodzaju cashbacku.

Sony także ogłosiło całkiem nowy typ nagrody. Jest on określany mianem „cyfrowego kolekcjonerskiego przedmiotu”. Będą to reprezentacje cyfrowe rzeczy, które to uwielbiają fani PlayStation. Mogą to być, chociażby figurki postaci z gier. Te przedmioty mają być naprawdę mocno zróżnicowane. W zasadzie tak samo jak portfolio gier korporacji japońskiej. Z czasem oczywiście PlayStation Stars będzie ewoluować. Na ten moment Sony zajmuje się testami wersji obecnej programu.

Czy znane są już jakieś konkretne daty?

Musimy przyznać, że wiele osób nie może się już doczekać startu tego programu. Musimy wiedzieć, że nowa usługa ma być wprowadzana na rynek w zasadzie po kolei i to w różnych regionach. Czy coś konkretnego już wiadomo? Na ten moment niestety nie znamy żadnych konkretnych dat. Możemy jedynie zapewnić, że w momencie, w którym firma ujawni nieco więcej informacji o samym PlayStation Stars, to napiszemy o tym z całą pewnością. Możecie być tego pewni. Czas pokaże ile jeszcze nam przyjdzie czekać. Mamy nadzieję, że nie będzie trzeba czekać zbyt długo. Cóż, trzeba nieco poczekac.

Zostaw komentarz