Nareszcie potwierdziły się wszystkie nasze przypuszczenia i domysły. Sony oficjalnie potwierdziło powstanie nowej marki sprzętu dla graczy o nazwie INZOME, sony zaprezentowało nam 3 modele słuchawek i 2 modele monitorów. Należy zaznaczyć, że wszystkie te sprzęty są dedykowane pod konsole PlayStation 5, ale co ciekawe są tez kompatybilne z PC.

Sony, do czego się już przyzwyczailiśmy dostosowuje stylistykę nowych słuchawek pod wygląd PlayStation 5, wyglądają one bardzo nowocześnie i przyszłościowo, bardzo dobrze prezentują się na głowie gracza oraz w świetny sposób dopasowują się stylistyka do graczy najnowszego PlayStation.

Najdroższe modele H7 i H9 posiadają unikatowa technologie redukcji hałasu oraz są bezprzewodowe, lecz niestety z tymi korzyściami przychodzi znacznie większa cena zaczynająca się aż od 1099 zł to sporo, ale wierze ze prawdziwi gracze PlayStation skuszą się na którąś z tych ofert, najtańszy zaprezentowany model H3 może nie posiada tej technologii i jest połączony poprzez kabel, ale nadal oferuje dwięk przestrzenny 360 stopni.

Ich cena też nie jest wcale tak mała gdyż wynosi aż 499 warto jednak pamiętać, że oprócz braku nowej technologii i podpięcia przez kabel oferują one na pewno bardzo dobry dźwięk i doznania z gry. Na chwile obecna słuchawki te znajdziemy w 2 sklepach polskiej firmy w media marek i media e pert a ich ceny wygląda następująca:

  • H3 499 zł
  • H7 1099 zł
  • H9 1399 zł

Jak widzimy ceny te nie należą do najniższych, ale sony przyzwyczaiło nas już do tego, że ich produkty przeznaczone dla graczy cechują się najwyższą jakością i wydajnością zapewniając najlepsze doznania z rozgrywki i multimediów.

Kiedy premiera?

Sony zapowiedziało, że premiera ich wszystkich nowych modeli słuchawek nastąpi 8 lipca właśnie wtedy najprawdopodobniej rozpocznie się możliwość składania zamówień. Niestety nie znamy jeszcze daty premiery 2 nowych zaprezentowanych monitorów M9 i M3, prawdopodobnie ich premiera nastąpi zimą 2022 roku

Dla kogo nowe słuchawki od sony?

Moim zdaniem sprzęt od sony jest przeznaczony dla dość specyficznej grupy odbiorców, mówimy tutaj o osobach, które nie tolerują żadnych kompromisów i oczekują sprzętu klasy premiuj, w którym każdy element jest dopracowany, pewnie również dużo osób posiadających dedykowana do tego sprzętu konsole PlayStation 5 skusi się na zakup nowych produktów sony oczekując zwiększenia doznań z dotychczasowej rozgrywki czy multimediów, warto dopowiedzieć tutaj, że osobiście powstrzymałbym się z kupowaniem takiego sprzętu na premierę gdyż po paru miesiącach takie słuchawki mogą dość sporo potanieć.

Zostaw komentarz