Nowe gry dla subskrybentów PlayStation Plus na lipiec 2022!

Oficjalny informacja na temat gier, które abonenci platformy PlayStation Plus otrzymają za darmo w lipcu! Sony ujawniło, że dostępne będą aż trzy pozycje: Crash Bandicoot 4:

Najwyższy czas na PlayStation 5 i PlayStation 4, The Dark Pictures Anthology: Man of Medan na Play Station 4 i The Dark Pictures Anthology: Arcadegeddon na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Bez względu na rodzaj abonamentu

Wszystkie z tych gier dostępne są dla wszystkich subskrybentów PlayStation Plus bez względu na rodzaj wykupionego abonamentu.

Porównanie gier

Chociaż Crash Bandicoot część czwarta wydana w październiku 2020 roku na Play Station 4 i Xbox One oraz w marcu 2021 roku na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch jest pozycją bardziej wyczekiwaną to The Datk Pictures Anthology: Man of Medan również zapowiada się obiecująco. W szczególności dla fanów gier horrorów.

Abonament na stałe

Platforma PlayStation Plus oferuje darmowe oferty gier dla swoich subskrybentów co miesiąc! Są to nowe, popularne gry. Często warte naprawdę duże pieniądze. A osoby z wykupionym abonamentem otrzymują je w pakiecie!

Crash Banticoot 4

Crash Banticoot 4: Najwyższy czas ma miejsce zaraz po wydarzeniach z trzeciej części gry. Stanowi kontynuację przygód Crasha Banticoot’a. Śledzić można poczynania Neo Cortex, Dr.N.Trophy oraz Uka Uka, którzy po rozbiciu się statku dziesiątkami lat podejmowali próby wydostania się z planety. Jednak rozdzieranie dziury którym próbowali tego dokonać  spowodowało poważne problemy.

Studio

Za produkcje odpowiada studio Toys for Bob.

The Dark Pictures

W grach The Dark Pictures istnieją tryby dla wielu osób. Są to gry gatunku horror.

The Dark Pictures: Man of Medan

The Dark Pictures: Man of Medan to gra opowiadająca historię pięciu znajomych, których wakacyjna wycieczka na nurkowanie przybiera mroczny obrót. Jest to gra z wyborami podejmowanymi przez gracza. Ich wpływ sięga tego stopnia, że decyduje o życiu lub śmierci poszczególnych postaci.

The Dark Pictures: Arcadegeddon

Natomiast The Dark Pictures: Arcadegeddon to gra strzelankowa. Jest to strzelanka o tematyce TPP. Można w nią grać samodzielnie, jednak zdecydowanie bardziej zaleca się rozgrywkę online z innymi graczami. Dostarcza wtedy więcej rozrywki. Może w nią grać maksymalnie cztery osoby. Gra jest nastawiona na rozgrywkę kooperacyjną.

Gry będą dostępne od dnia piątego lipca dwa tysiące dwudziestego drugiego roku przez okrągły miesiąc. Będzie można korzystać z nich aż do sierpnia.

Zostaw komentarz