Microsoft z planami na przyszłość

Xbox & Bethesda zbliża się wielkimi krokami. Natomiast dla graczy już w chwili obecnej zostało ogłoszonych wiele atrakcji, które z pewnością przypadną do gustu nawet temu najbardziej wymagającemu graczowi. Została podjęta między innymi współpraca Xbox z Samsungiem, która będzie opierała się na tym, że każda osoba będzie miała możliwość korzystania z aplikacji Xbox na telewizorach Samsung. Z możliwości tej gracze będą mieli okazji skorzystać już 30 czerwca 2022 roku. 

Optymalizacja gier w Windows 11

Jedną z kolejnych niespodzianek jest to, że zespół pracuje nad ciągłymi ulepszeniami grania. Otóż, należy powiedzieć, że gracze będę mieli sposobność skorzystania z całkowicie nowej aplikacji do kalibracji HDR. Oprócz tego Game Pass da graczom możliwość nie tylko szybkiego przeglądania gier, ale również sposobność szybkiego powrotu do ostatnio korzystanych tytułów. 

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass na Xbox One proponuje usługę w stylu Netflix, pakującą ponad 100 samodzielnych tytułów za stałą miesięczną opłatą. Jego stale obracająca się biblioteka zyskała zasłużoną uwagę, z różnorodnym składem hitów  oraz nowymi dodatkami co miesiąc. Wszystkie tytuły wydane przez Microsoft na stałe znajdują się również w usłudze. Xbox Game Pass rozszerzył się również na PC w ramach oddzielnej miesięcznej subskrypcji. Zbudowany na wspólnych wartościach usługi Xbox One, pakuje ponad 100 gier na komputery z systemem Windows 10 za pośrednictwem zintegrowanego sklepu Microsoft Store.

Najlepsze franczyzy Xbox trafiły do usługi PC w dniu premiery, wraz z godną kompilacją właściwości innych firm. Rozszerzając się na nową rzeszę graczy, jest idealny dla tych, którzy grają na najnowszym systemie operacyjnym Microsoftu na PC. Xbox Game Pass Ultimate to połączenie dwóch aktualnych programów: Xbox Game Pass i Xbox Live Gold. Subskrybenci Ultimate będą mieli dostęp do obu za jeden miesięczny koszt subskrypcji zamiast dwóch oddzielnych. Ponadto nowsza subskrypcja Xbox Game Pass na PC jest również dołączona do Game Pass Ultimate.

Xbox Design Lab

Proces dostosowywania kontrolera w witrynie Xbox Design Lab jest prosty i w rzeczywistości całkiem zabawny. Możesz zmienić kolor prawie każdego głównego elementu kontrolera – od korpusu i drążków po przyciski twarzy i pad kierunkowy – i możesz wirtualnie obracać się wokół niestandardowego gamepada, aby zobaczyć, jak wygląda pod każdym kątem. Jest tu duża różnorodność kolorów; możesz wybierać spośród piętnastu kolorów przedniego, tylnego, naramiennego i d-pada padu, niezależnie od tego, czy lubisz wszystko czarne, czy chcesz głośną mieszankę gorącego różu i baby blue. 

Zostaw komentarz