Firma Microsoft ujawniła, jakie produkcje znajdą się wkrótce wśród tytułów, dostępnych w ramach Xbox Game Pass.  Ich lista jest niezwykle ciekawa i powinna wzbudzić zainteresowanie miłośników różnych gatunków cyfrowej rozrywki. Nadchodzące tygodnie będą więc dla graczy niezwykle gorącym okresem. Warto również wspomnieć, że wśród dodawanych do tej platformy produkcji znajdują się tym razem prawdziwe hity.

Co trafia do Xbox Game Pass?

Już teraz gracze mają dostęp do Shadowrun Trilogy. To klasyczne RPG z elementami taktyki powinno zainteresować zarówno osoby, którym bliskie są klimaty cyberpunkowe, jak i graczy ceniących klasyczną atmosferę fantasy, z występującymi w  rozgrywce elfami, krasnoludami i mitycznymi stworami.

Dostępna jest już również gra Total War: Three Kingdoms. Całej serii nie trzeba przedstawiać żadnemu z miłośników strategii, lecz ta  konkretna jej odsłona uznawana jest przez specjalistów za szczególnie udaną. Tym razem wirtualne boje można będzie toczyć w starożytnych Chinach – jest to więc również okazja do zapoznania się z dawną wojskowością tej części świata.

Miłośnicy komputerowych rozrywek sportowych również nie powinni się w najbliższym czasie nudzić. W ramach Xbox Game Pass Microsoft udostępnia bowiem grę FIFA22 – ta seria również jest już legendą w branży. Oprócz zaktualizowanych twarzy zawodników ta jej część prezentuje również wiele udoskonaleń taktyki oraz daje możliwość udziału w rozgrywkach ligi indyjskiej.

Ciekawą opcją jest również Far Cry 5. Fabuła gry nie jest może specjalnie zaskakująca, jednak według ekspertów to jedna z najciekawszych produkcji z tej serii. Osoby, które jeszcze nie grały, mogą więc śmiało po nią sięgnąć – na pewno się nie rozczarują.

Czytaj więcej: Gra Far Cry 5 dostępna w Xbox Game Pass

Naraka: Bladepoint to z kolei typowa gra akcji, w której gracz musi przede wszystkim wykazać się zręcznością oraz refleksem.  Niewątpliwie produkcja ta spodoba się wszystkim fanom szybkiej akcji, dla których dynamiczne walki z wykorzystaniem broni białej staną się okazją dla wielogodzinnej rozgrywki.

Gry, które opuszczają Xbox Game Pass

Okresowa wymiana tytułów nie dziwi użytkowników Xbox Game Pass. Oprócz nowych produkcji firma podaje również do wiadomości graczy informacje, na temat tytułów, które opuszczają platformę. 30 czerwca stało się to udziałem następujących gier:

  • Jurassic World Evolution,
  • Last Stop,
  • MotoGP 20,
  • FIFA 20.

W ciągu najbliższych dwóch tygodni użytkownicy powinni poznać natomiast kolejne produkcje, które wejdą w skład tej usługi. Biorąc pod uwagę dotychczasowe jej działania – gracze czekają z niecierpliwością.

Zostaw komentarz