Wszystko tak naprawdę wskazuje na to, że data premiery gry FIFA 23 wyciekła właśnie w świat. Wczoraj tak naprawdę to samo źródło udostępniło między innymi pierwszy ze screenów z nadchodzącej gry EA oraz także okładki. Należy zwrócić uwagę na to, że okładka była pokazana w wersji beta. Oba screnny/zdjęcia zostały później usunięte z Twittera. Wszystko na wniosek właściciela praw autorskich. Na pewno to zwiększa samą wiarygodność przecieku. Mowa zarówno o przecieku wczorajszym, jak i tym, z którym mieliśmy do czynienia w dniu dzisiejszym.

Stało się – najprawdopodobniej data premiery gry FIFA 23 przestała już być tajemnicą

Bardzo dobrze znany insider, który jest związany z samym ekosystemem Microsoftu – nijaki Aggiornamenti Lumia ogłosił, że sama data premiery gry FIFA 23 ustalona została na dzień 30 września 2022 roku. Mężczyzna dokopał się najprawdopodobniej do tejże informacji bezpośrednio na serwerach Microsoftu. Debiut FIFY ostatniej od EA pozwoliłby uchronić się firmie przed gorączką październikową premier. Nie możemy nie zauważyć, że brzmi to zdecydowanie sensownie. Widzimy w tym zamierzenia producentów i jesteśmy w stanie wyobrazić sobie tenże zamysł.

Brak oficjalnego potwierdzenia daty premiery

Pomimo że sama data premiery gry FIFA 23 jeszcze nie została potwierdzona w sposób oficjalny przez Electronic Arts, to tak naprawdę wszelkie doniesienia wspomnianego już Aggiornamenti Lumia wydają się naprawdę bardzo mocno prawdopodobne. Czego obecnie możemy być pewni? Jak to wygląda? Tak naprawdę na tenże moment nie możemy niczego brać za absolutny pewnik. Jednak jeśli insider ma pełną rację, to najpewniej już w najbliższym czasie samo EA zapewni puści parę z ust. Co jak co, ale tego to akurat możemy być pewni.

Co nam zostało? Wszystkim fanom FIFY nie pozostaje nic innego, jak oczekiwać podania oficjalnej daty premiery. Kiedy możemy się tego spodziewać? Tak naprawdę, to nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Może to być jeszcze w tym tygodniu, a równie dobrze może to być dopiero miesiąc sierpień. Na pewno jednak taka oficjalna informacja się pojawi. Możemy być pewni, że to właśnie powyższe przypuszczenia się sprawdzą i tak naprawdę wszystko jest już wiadome.

Dla pewności jednak polecamy poczekać do oficjalnego komunikatu przedstawiciela firmy EA. Niepotwierdzona informacja może się przecież okazać nie do końca prawdziwa. Doskonale sobie z tego zdajemy sprawę.

Zostaw komentarz