Call of Duty: Black Ops 5 – pierwsze przecieki grafik w sieci

W Internecie pojawiły się grafiki z Call of Duty: Black Ops 5. Bez powrotu do przyszłości. Co ciekawe, debiut produkcji ma odbyć się dopiero w 2024 roku. Już teraz jednak prawdopodobnie doszło do przecieków. Z dużym prawdopodobieństwem za grę odpowiedzialne jest studio Treyarch. Ma być ona kontynuacją Black Ops Cold War. Zrzuty ekranu znajdują się już w sieci pod konkretnym adresem. Zostały znalezione w plikach Call of Duty Mobile. Są one dostępne w tej chwili. Nie ma jednak gwarancji odnośnie tego, że za jakiś czas również będą znajdowały się w Sieci. Jeżeli jesteście zainteresowani ich zobaczeniem, warto zrobić to już teraz.

Przecieki wskazują na to, że akcja gry ma mieć miejsce w trakcie I Wojny w Zatoce Perskiej w latach dziewięćdziesiątych. Na szóstej i siódmej grafice można zauważyć, że jest to jak najbardziej prawdopodobne. Obrazek o tytule Stealth przedstawia samolot Lockheed F-117 Nighthawk. Był on wykorzystywany przez Stany Zjednoczone w latach 1983-2008. Warto wspomnieć także o tym, że ta maszyna jest kojarzona właśnie z konfliktem w Zatoce Perskiej. 

Call of Duty: Black Ops 5 – kiedy premiera w Polsce?

Należy wziąć pod uwagę fakt, że omawiane grafiki mogą być już nieaktualne lub nie dotyczyć w ogóle Call of Duty od Treyarch. Po raz kolejny za przeciek tych danych odpowiedzialny jest Tom Henderson, informator, który odpowiada także za wcześniejsze informacje o innych grach. Nie ma żadnej pewności co do tego, że podane przez niego wiadomości są prawdziwe. Do tego typu newsów należy podchodzić z dystansem, by niepotrzebnie się nie rozczarować.

Jeszcze wcześniej odbiorcy mogli przeczytać plotki odnośnie tego, że Call of Duty będzie miało przerwę w 2023 roku. Według ówczesnych danych produkcja Treyarch miała zadebiutować dopiero w roku 2024. Nie ma żadnej pewności co do tego, że właśnie tak się stanie, jednak jest to bardzo prawdopodobne, że jest to potwierdzona informacja. O tym, jak sprawa będzie wyglądała naprawdę z grą Call of Duty: Black Ops 5, dowiemy się dopiero bliżej premiery.

Gra Call of Duty skupia się na kultowej strzelaninie. Miejscem akcji są wydarzenia historyczne związane z wojną. Po kolejnych częściach można spodziewać się nawiązania do poprzednich. Kolejne odsłony cyklu przenoszą gracza w futurystyczne realia.

Pierwszy Black Ops został wydany w roku 2010. Jak widać, tempo premier nie jest zbyt śpieszne, jednak tym bardziej gracze mają na co czekać. W wydaniach tej gry można liczyć na niezastąpiony tryb zombie. Poszczególne wydania tej gry to pewność nieoczekiwanych i zaskakujących zwrotów akcji. 

Zostaw komentarz