Trzymająca w napięciu przygoda, która przeniesie nas w świat nieograniczonych możliwości, tak to to możliwe. Perspektywa utożsamienia się z głównymi bohaterami, którzy przeżywają całkiem nowe, nieznane wcześniej przygody jest obłędna. Już niedługo gra, na którą czeka wielu będzie dostępna. Ile jeszcze poczekamy na A Plague Tale: Requiem?

Nie ma wątpliwości co do tego, że data premiery A Plague Tale: Requiem była jedną z bardziej wyczekanych. By przeżyć niesamowitą przygodę z głównymi bohateriami Amicia i Hugo trzeba poczekać niespełna 4 miesiące. Bo już 18 października 2022 roku gra będzie dostępna dla użytkowników. To oznacza, że wielcy fani przesadnie długo na nią nie będą musieli oczekiwać. Początkowo została ona przedstawiona na XBOX&Bethesda Games Showcase 2022.

Na kanale wydawcy pojawił się obszerny kawałek, który ukazuje gameplay oraz wycinki, które zdradzają więcej szczegółów na temat: świata, różnego rodzaju technik dostępnych w nowej przygodzie głównych bohaterów oraz różnorodnych systemów walki.

Możemy zobaczyć na przykład jak Hugo i Amicia uciekają przed oponentami, ukrywają się wciemnych zaułkach oraz gdy się skradają. Bez wątpienia wzbudza to w graczach zaciekawienie, co się tam będzie dalej działo oraz to, że nie mogą się onidoczekać.

Na jakie platformy trafi tytuł Asobo studio?

Microsoft postarał się o to, aby gra pojawiła się w abonamencie usługi Xbox Game Pass. Poza tym gra trafi na platformy takie jak: Platformy PC, Xbox Series X/S, Ps5 oraz Nintendo Switch.

Dla fanów gry data 18 październik to już rzut beretem, już za moment. Warto wspomnieć o nowych grach, które zostały przygotowane na drugą połowę czerwca. Dwie z nich pojawiły się w usłudze już dzisiaj. Dostępne w Xbox Game Pass.

Całe szczęście fani gry A Plague Tale: Requiem nie będą czekać długo. Już bowiem za 4 miesiące gra ta będzie dostępna na wielu platformach m.in Xbox Game Pass. Na której znajdzie się wiele nowych, ciekawych pozycji do grania. Fani gry poznają bohaterów na nowo, przeżywających nowe hitorie oraz mierzących się z nowymi problemami.

Data premiery gry A Plague Tale: Requiem jest bez wątpienia najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem w środowisku graczy. Krótkie filmiki, które pojawiły się na kanale wydawcy sprawiają tylko, że ciekawość sięga zenitu. Ze względu na nowe przygody głównych bohaterów granie będzie ekscytujące i wciągające. Już za kilka miesięcy osoby zainteresowane będą mieć możliwość korzystania i ocenienia. Ciekawość jaką wzbudza ta gra na pewno zostanie w pamięci wielu graczy na wiele lat.

Zostaw komentarz